У Тернополі заступника керівника податкової затримали за корупцію

У Тернополі заступника керівника податкової затримали за корупцію
335366 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ексначальнику, а тепер заступнику начальника одного з управлінь податкової служби в Тернопільській області, який допустив не сплату податків приватним підприємством на 32 млн гривень. Про це повідомляє ДБР.

Посадовець не виконав своїх безпосередніх обов’язків і не забезпечив повернення в держскарбницю 32 млн гривень, які заборгувало місцеве підприємство-імпортер тютюнової сировини.

Підприємство ввозило сировину з-за кордону на пільгових умовах, але після зміни законодавства втратило такі преференції. Протягом п’яти років комерсанти безпідставно не сплачували акцизний податок та податок на додану вартість.

Згодом підприємство ліквідували, а усе майно та обладнання перереєстрували на інше товариство, щоб уникнути арешту активів.

Посадовець податкової мав не допустити ліквідації підприємства із борговими зобов’язаннями перед державою. Однак, він цього не зробив, а тому держбюджет втратив 32 млн гривень.

Фігуранта підозрюють у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 КК). Також повідомлено про підозру в ухиленні від сплати податків двом директорам і власнику вже ліквідованого підприємства (ч. 3 ст. 212 КК).

368.media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео